Keramické fazety: Jaké jsou trendy v roce 2022

Keramické fazety: Jaké jsou trendy v roce 2022
  • 15 zář 2023
  • 0 Komentáře

Výběr keramických fazet: To nejlepší pro váš úsměv

Jako Lenka, nejen blogerka, ale i žena, která si ráda pěstuje svůj vzhled, vím, jak je důležité mít krásný úsměv. A když je řeč o úsměvu, nemůžeme si nevzpomenout na keramické fazety, významný trend roku 2022. Ve světě kosmetické stomatologie jsou keramické fazety velkou věcí. Nejen, že vypadají přirozeně, ale také jsou velmi odolné. Trochu jsem se ponořila do toho, co dělá tento trend tak populárním, a výsledky jsou fascinující. A víte co? Tuto cestu jsem se rozhodla jít i já! Nebylo to rozhodnutí přes noc, ale po pečlivém zvážení.

Co jsou keramické fazety a proč byste je měli zvážit

Musím se přiznat, že prvně, když mi můj zubař poprvé zmínil slovo "fazety", jsem byla velmi zmatená. "Fazety, co to je?" Říkala jsem si. Ale teď už vím, a ráda bych tuto informaci sdílela i s vámi. Keramické fazety jsou tenounké plátky keramiky, které se nalepí na přední stranu zubů. Uvolňují krásně bílý a přirozený lesk, což je něco, co si těžko můžete dosáhnout pouze vybělováním zubů. Fazety mají další skvělou věc - jsou schopny zakrýt jakékoli nepravidelnosti ve vašem úsměvu, takže pokud máte nějaký zub, který si myslíte, že narušuje vaši dokonalost, fazety jsou pro vás!

Hlavní trendy v keramických fazetách pro rok 2022

Letos se průmysl keramických fazet vážně rozběhl. Stále více lidí si uvědomuje výhody, které přináší, a rozhoduje se pro tuto cestu. Takže, co je na fazetách tak výjimečného? Za prvé, fazety lze přizpůsobit tak, aby odpovídaly tvaru a velikosti vašich zubů. Dokážou tak přirozeně zapadnout do vašeho úsměvu. Za druhé, upřednostňují se ultra-tenké keramické fazety. Jsou tak tenké, že skoro ani nebudete vědět, že je máte. A konečně, za třetí, "efekt Hollywoodu" je velkým hitem. Tento efekt vytváří dokonale bílý a vyrovnaný úsměv, který je tak oblíbený u celebrit.

Ošetření keramickými fazetami: Co očekávat?

Často mám dojem, že lidé jsou nervózní, když slyší slovo "zubní léčba". Ano, já jsem byla taky. Ale musím říci, že ošetření fazetami je mnohem méně invazivní, než si myslíte. První, na co je třeba pamatovat, je návštěva zubaře pro konzultaci. Poví vám, zda jste dobrý kandidát na fazety a jaké jsou možnosti. Pak, po vzájemném dohodnutí, zubař opatrně obruší vrstvu zubu, aby vytvořil prostor pro fazety. Pak je fazeta přilepená na zub a je hotovo! Nic strašného, že ano?

Péče a údržba keramických fazet

Péče o keramické fazety je jednoduchá. Já osobně jsem zjistila, že můj každodenní režim čištění zubů zůstává téměř beze změn. Důležité je pravidelně čistit zuby, používat zubní nit a nezapomínat na pravidelné návštěvy u zubaře. Co uznávám jako výzvu, je vzdát se některých zlozvyků, jako je kousání nehtů nebo otevírání lahví zuby. Ale podívejte se na to z té lepší stránky - je to skvělý důvod, abychom se těchto špatných zvyků zbavili jednou provždy!

Investice do keramických fazet: Stojí za to?

Ptáte se na můj názor? Rozhodně ano! Nemyslím si, že je to pro mě finanční zátěž. Představte si, že máte krásný úsměv, který vypadá přirozeně a vydrží roky. Pro mě je to investice do sebe sama, do mé sebejistoty a do mého vzhledu. Musím vám říci, že každé ráno, když se podívám do zrcadla a vidím svůj krásný úsměv, je to pro mě stejné jako okamžitý mood booster. Takže ano, keramické fazety stojí za to!