Proč je Opalescence bělení zuby nejlepší volbou pro dentální specialisty

Proč je Opalescence bělení zuby nejlepší volbou pro dentální specialisty
  • 6 led 2024
  • 0 Komentáře

Úvod do úsměvu plného perel

Stavit se ke zubaři nemusí být vždy jen o léčení zubů, čas od času zažijeme i něco příjemnějšího, jako je třeba zubní bělení. A co se týče bělení zubů, opalescence systémy jsou na scéně poměrně velkým pojmem. A proč je opalescence tak oblíbené mezi zubními lékaři, ptáte se? No, když se řekne bělení zubů, mnohým z nás se vybaví starosti s citlivostí a údržbou, ale opalescence má v tomto ohledu notnou nadějnou reputaci. Tento typ bělení nabízí velkou variabilitu, jak ve světě profesionálního bělení u zubaře, tak i pro domácí použití. V oficiálních křeslech i pohodlí domova, opalescence se stalo trendem, který žádný úsměv neponechá na pochybách. No a pokud to milují zubaři a jejich pacienti, musí k tomu být nějaký dobrý důvod, viďte?

Vědecký základ – nejen obyčejné bělící gelé

Ale než se pustím do dever, pojďme se podívat na jistá fakta. Opalescence gely nejsou jen náhodou smíchané chemikálie, ale mají vysoce vědecký podklad. Předně jsou vyvinuty tak, aby respektovaly pH vašich zubů a nezničily je během procesu. Zajímavé je, že obsahují také fluorid a draslík dusnatý, které zpevňují zubní sklovinu a minimalizují riziko zvýšené citlivosti zubů. Víte, je to trochu jako s vařením - s pravými ingrediencemi a technikami můžete z obyčejného jídla vykouzlit gurmánský zážitek, tak to samé dokážou gely od opalescence s vaším úsměvem. Oni jsou ten Gordon Ramsay ve světě bělení zubů!

Odolnost a dlouhodobé účinky

Dostáváme se k jedné krásné věci na opalescence systému - jeho odolnému a dlouhodobému efektu. S opalescence bělícími systémy nehrozí, že budete mít po týdnu zuby zase žluté jak kachnička na rybníce. Efekt bělení může vydržet opravdu dlouho, samozřejmě pokud dodržíte příslušnou péči a životní styl. Jím tedy méně těch nádherně voňavých káviček a víneček, co barví zuby tak, jak van Gogh plátno. Plus mějte na paměti, že pravidelná hygiena je klíčem k udržení bílých perel v ústech. No, není to skvělé? Vlastně je to jako udržit si štíhlou linii - trochu disciplíny a můžete si užívat výsledků dlouhodobě.

Pohodlí aplikace – jak pro zubaře, tak pro pacienty

Opalescence je k dispozici v různých koncentracích a formách, což umožňuje zubařům flexibilní použití přímo v ordinaci nebo pro domácí aplikaci pacientů. Například, pro ten rychlý bělení blitz existuje Opalescence Boost, který vaše zuby odbělí při jediné návštěvě. A pak jsou tu domácí sady, které vám dovolují provádět bělení zubů v pohodlí vašeho oblíbeného křesla a sledovat přitom novou epizodu vašeho nejoblíbenějšího seriálu. Je to zkrátka velmi pohodlné a jednoduché a hmm, i když by se mohlo zdát, že si hrajeme na cosmetické chirurgy, ve skutečnosti jen zvedáme sebedůvěru jedno bílé zoubek po druhém.

Estetika – pro zářivý první dojem

Je to marné, lidé posuzují podle vzhledu a první dojem většinou vychází právě z úsměvu. Opalescence bělení zaručuje, že vaše zuby budou vypadat krásně a přirozeně. Není to o nadměrném bělení, kdy by vaše zuby svítily víc než titulní stránka časopisu, ale o nalézání té správné rovnováhy. Nikdo nechce mít zuby tak bílé, že by oslňovaly okolí víc než zimní slunce na horách, že? Ale s opalescence, můžete dosáhnout elegantní bílý úsměv, který zaujme, aniž by působil nepřirozeně. Pamatujte, úsměv je vaše vizitka – je více než pouhé zuby, je to ozařování sebevědomí a štěstí.

Výhody nad ostatními systémy

Když už jsem se zmiňovala o konkurenci, dovolte mi zdůraznit, proč opalescence bělení vypadá jako vítěz v závěru Velkého finále. Kromě vědeckých výčtů a dlouhodobých efektů, opalescence přináší i pohodlí, že můžete bělit své zuby kdykoliv a kdekoli. Ať už to je doma s nohama nahoru, nebo při rychlém sedě v ordinaci, opalescence se přizpůsobí vašim životním potřebám. Dalším bonusem je šetrnost k dásním a zubnímu sklovině, což u mnohých konkurenčních produktů není vždy samozřejmostí. A pro mě osobně, je tu i výhoda, že když používám opalescence, mám pocit, že se mi na tvář vrací ten můj mladistvý úsměv z doby studií – kdo by si nepřál vrátit trochu toho mládí, že?

Mimochodem, při jedné běleníčkové session jsem si dokonce zahrála na zubního detektiva! Můj zubní lékař mi nařídil sbírání otisků (ano, tentokrát šlo o otisky mých vlastních zubů, nikoliv otisky podezřelých) jako součást přípravy na moje individuální bělící formy. Hrála jsem si tedy, že jsem ve filmu a musím vyřešit svůj vlastní případ: "Kdo vzal Lenku ten iskrivě bílý úsměv?" Spoiler alert: Vyhrál jsem tento případ já sama se systémem Opalescence. Před a po fotky vypadaly, jako bych získala zubní Oscar!

Takže ať už chcete rozjasnit každodenní život nebo jste připravují na velkou událost (nebo prostě chcete zapůsobit na tu sladkou recepční z fitness centra), Opalescence bělení může být tou pravou volbou. Už víte, proč je to favorit v ordinacích a domácnostech. Doufám, že vám tento malý výlet do krystalově čistého světa bělení zubů přinesl potěšení a kdo ví, možná se rozhodnete i vy vyzkoušet opalescence a udělat z vašeho úsměvu bijící maják sebedůvěry a krásy. Usmějte se na svět a on se usměje zpět na vás – bělením s opalescence to můžete vzít doslova.