Obchodní podmínky

  • 10 srp 2023
  • 0 Komentáře

Úvod

Vítejte na webových stránkách Nejlepší Zubní Péče Praha, které poskytují informace o stomatologických klinikách a péči o zuby v Praze. Tento dokument slouží jako právní dohoda mezi návštěvníkem stránky a provozovatelem, kterým je Radka Škodová. Je nezbytné, aby každý návštěvník stránky před jejím používáním četl tyto obchodní podmínky.

Využívání obsahu stránky

Veškerý obsah na stránkách Nejlepší Zubní Péče Praha je chráněn autorským právem a je majetkem provozovatele stránky. Uživatelé mohou obsah stránky využívat výhradně pro osobní účely a je zakázáno jakékoliv jeho komerční využití bez předchozího písemného souhlasu provozovatele.

Autorská práva

Uživatel akceptuje, že veškerý obsah stránky je chráněný autorskými právy a dalšími právními předpisy České republiky a mezinárodními smlouvami. Jakékoliv kopírování, šíření či jiné využití obsahu stránky mimo rámec zákona je zakázáno a může mít právní důsledky.

Změny obchodních podmínek

Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu těchto obchodních podmínek kdykoliv a bez předchozího upozornění. Je odpovědností návštěvníků pravidelně si podmínky kontrolovat jakékoliv používání stránek je považováno za plnou akceptaci aktuální verze obchodních podmínek.

Zodpovědnost a omezení provozovatele

Provozovatel stránky neručí za přesnost, úplnost či aktuálnost informací poskytovaných na stránce. Uživatel se vzdává jakýchkoli nároků vůči provozovateli stránky týkajících se využívání nebo spoléhání na obsah stránky.

Kontaktní informace

V případě, že máte jakékoliv dotazy ohledně obchodních podmínek, můžete kontaktovat provozovatele Radku Škodovou na adresu [email protected] nebo následující poštovní adresu:
Reální Gymnázium a Základní škola
Purkyňova 107/35
703 00 Ostrava-Vítkovice
Czech Republic